EZYDOG OBOJOK DOUBLE UP COLLAR - Camo, Camo M: 29 – 40 cm

výrobca:EZYDOG
katalógové číslo:
EAN:5708214527058
dostupnosť: Skladom
cena bez DPH:14,67 €

17,60 €

Dvojitá sila, dvojitá bezpečnosť

Obojky pre psov EzyDog DOUBLE UP COLLAR™ ponúkajú vynikajúcu silu a flexibilitu. Pri ich navrhovaní sa myslelo najmä na bezpečnosť, preto sú vybavené dvomi nerezovými D-krúžkami, ktoré eliminujú ťah na rýchloupínaciu sponu a predchádzajú jej poškodeniu. Obojky sú vyrobené z materiálov vysokej kvality, sú nehrdzavejúce a ľahko čistiteľné. Obojok navyše obsahuje malý pevný plastový O-krúžok na uchytenie známok, alebo iných drobností.

Nylonové reflexné obojky pre psov s dvojitými D-krúžkami.

Obojok EzyDog Double Up je mimoriadne pevný a odolný nylonový obojok pre psov. Jednoducho pripevnite vodítko vášho psa k obom D-krúžkom z nehrdzavejúcej ocele a máťe istotu, že sa obojok v žiadnom prípade nerozopne. D-krúžky z nehrdzavejúcej ocele a vysokokvalitné materiály použité v celom tomto obojku ho robia ideálnym pre malých, stredných aj veľkých psov. Vďaka reflexným vláknam v popruhu bude vášho psa dobre vidno aj na nočných prechádzkach a miesto si na obojku našlo aj očko  pre ID štítok vášho psa.

Každý obojok pre psov od EzyDog je vyrobený zo špeciálnej zmesi popruhov, ktoré sú mäkké a testované na neuveriteľnú pevnosť. Pri navrhovaní tohto obojku bol kladený dôraz nielen na odolnosť, ale aj na pohodlie vášho psa. Do popruhusú všité aj reflexné pramene, ktoré sa pri dlhšom používaní nestrapkajú.

Vlastnosti:

 

Veľkosti:

  Dĺžka Šírka

S

22 - 29 cm

1,1 cm

M

29 - 40 cm

2,0 cm

L

39 – 59 cm

2,5 cm

XL

47 - 71 cm

3,8 cm

 

 

https://www.activedog.sk/