EZYDOG VODÍTKO ROAD RUNNER LEASH™ - DENIM

výrobca:EZYDOG
katalógové číslo:
EAN:9346036005086
dostupnosť: Skladom
cena bez DPH:35,32 €

42,39 €

Behajte s "Hands free" vodítkom od EzyDog!
ROAD RUNNER je vodítko pre psa ktoré obsahuje Zero Shock technológiu, tlmiacu prudké trhnutia a kombinuje tie najlepšie vlastnosti vodítok EzyDog do jedného produktu. Je ideálne pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí radi behávajú so svojim psom.

Vodítko stačí jednoducho zapnúť okolo pása a môžete venčiť či behať so psom s voľnými rukami.

Dĺžka: 210 cm

Hands Free vodítko pre psa na behanie.

Vodítko EzyDog Road Runner Dog Leash je ideálne pre každého, kto je aktívny a behá so svojím psom.

Je 210 cm dlhé, s tlmením nárazov, a vynikajúco oslúži nie len pri behaní, ale aj pri bežných prechádzkach. Toto vodítko pre psov kombinuje tie najlepšie vlastnosti vodítok EzyDog do jedného produktu.

Pomocou posuvnej spony s bočným uvoľňovaním je možné veľkosť pásu predĺžiť - čo vám umožní nastaviť si vlastnú dĺžku. Použitie tejto spony v rukoväti znamená, že sa dá aj odopnúť, takže vodítko môžete nosiť okolo pása/ramene alebo ho použiť aj na krátkodobé uväzovanie. Vodítko je vybavené D-krúžkom na drobnosti a gumenou slučkou s posuvníkom, vďaka čomu si môžete pripevniť svoje obľúbené príslušenstvo, keď vodítko používate ako bežecký opasok. V režime vodítka je dĺžka Road Runner 210 cm

Technológia Zero Shock™

Keď beháte so svojím psom, posledná vec, ktorú potrebujete, sú prudké potiahnutia. Aby boli vaše prechádzky pohodlnejšie, vodítko obsahuje technológiu Zero Shock, ktorá mu dodáva vlastnosti tlmenia nárazov. Ako každý dobrý outdoorový fitness doplnok, aj tento je prešitý reflexným lemom pre bezpečnosť v noci

Super mäkké!

Vodítko RoadRunner je vyrobené zo špeciálnej mäkkej nylonovej zmesi EzyDog, vďaka čomu je extra pohodlné, pevné a odolné. Pás/Rukoväť je tiež potiahnutá neoprénom, vďaka čomu je mimoriadne mäkká na držanie v ruke.

Vlastnosti:

V štandardnom režime je dĺžka 210 cm

https://www.activedog.sk/