Bohemia Hovädzie a bravčové B 2 kg

výrobca:Bohemia Pet Food
katalógové číslo:
EAN:
dostupnosť: Skladom
cena bez DPH:19,09 €

22,91 €

Rýdza česká receptúra Bohemia B s hovädzím a bravčovým mäsom je vhodná pre šteňatá plemien, ktoré budú mať v dospelosti 25-45 kg. Pre dospelých psov všetkých plemien pri bežnej aktivite a pre seniorov všetkých plemien pri mierne zvýšenej aktivite.

Benefity:

Zloženie:

Hovädzie mäso (stehno, zadok, vemeno, pľúca, srdce, pečeň, býčie žľazy, jazyk, vnútornosti, hrtan), bravčové mäso (rebrá, pečeň, lopatky, pľúca, srdce, hrtan, stehno), ovocie a zelenina (jablká, hrušky, mrkva, kapusta, zeler, kel, brokolica, tekvica, červená repa, zelený hrášok, špenát, petržlen, maliny, jahody, ríbezle, černice, čučoriedky), špalda, jačmeň, semená a orechy (ľanové, slnečnicové, sezamové, tekvicové, arašidy, ostropestrec mariánsky), celé sušené vajcia, sušené kozie mlieko, drvené jelenie parohy, pivovarské kvasnice (odhorčené), bylinky (bazalka, oregano, tymián, šalvia, fenikel, škorica, zázvor, kurkuma, ligurček, kôpor, majoránka).

Odporúčané dávkovanie pre šteňatá:

Od 8. do 10. týždňa veku sa odporúča pomaly pridávať potravu do stravy. Po 8 týždňoch je odporúčaná denná dávka 2 % celkovej aktuálnej hmotnosti šteňaťa.

Odporúčané dávkovanie pre dospelých psov:

Po 12 mesiacoch odporúčame 1 - 2 % aktuálnej hmotnosti psa.

Odporúčané dávkovanie pre seniorov:

Po 8 roku života sa odporúča 1 % aktuálnej hmotnosti psa.

Vždy je potrebné psa sledovať, reagovať a optimalizovať dávku podľa jeho aktuálnej hmotnosti. Ak váš pes chudne, zvýšte dennú dávku a ak má nadváhu, znížte ju.

Ako podávať:

Nalejte horúcu vodu 0,5 - 1 cm nad úroveň zmesi a nechajte ju niekoľko minút nasiaknuť a vychladnúť. Hoci ide už o kompletné krmivo, môžete pridať ďalšie mäso z konzervy Bohemia alebo iné prísady podľa vlastnej chuti.

Recept spĺňa nutričné hodnoty:

Receptúra krmiva Bohemia Pet Food je zostavená podľa odporúčaní európskeho úradu FEDIAF. Výrobu schválil Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky (UKZUZ) a Štátna veterinárna správa.

https://www.activedog.sk/