EZYDOG OBOJOK OXFORD - hnedý, Veľkosti S: 25 – 35 cm

výrobca:EZYDOG
katalógové číslo:
EAN:
dostupnosť: Skladom
cena bez DPH:17,44 €

20,93 €

Obojky pre psov z prírodnej kože

Ak hľadáte odolný obojok čo dlho vydrží, kožené obojky Oxford od EzyDog sú tá správna voľba. Vyrobené z prírodnej celozrnnej  kože a vytvorené pre štýl aj funkčnosť. Všetky produkty Oxford majú celozrnný exteriér s polstrovanou koženou podšívkou. Každý obojok má tiež brúsené kovové doplnky.

Klasický opaskový spôsob zapínania pomocou spony na jazýček je extrémne jednoduchý, rovnako ako pripevnenie a odopnutie obojku od vodítka. Jednoduchá, ale štýlová estetika obojkov EzyDog Oxford Classic je vhodná do mesta aj do prírody.

Prémiový kožený obojok od EzyDog bol vyrobený tak, aby vydržal a časom koža vyzerá dokonca ešte lepšie ako keď je nová!. Obojok je ideálny na celodenné šantenie v prírode. Prírodná lícová koža je odolná a prežije akékoľvek prostredie. 

Tieto kožené obojky pre psov boli tiež navrhnuté s ohľadom na pohodlie. S polstrovanou podšívkou, ktorá zabraňuje odieraniu krku vášho psa zvládnete aj tie najdlhšie prechádzky. Ideálne pre extra veľkého psa, ktorý vyžaduje pevný obojok, ale aj pre extra malého psa/šteňa, ktorý potrebuje držať krok s najnovším mestským štýlom. Koža je skutočne ideálnou voľbou pre každého psa. Rozmaznávajte svojho psa luxusným obojkom :-)

Vlastnosti:

Veľkosti:

  Dĺžka Šírka

2XS

20 - 25 cm

 cm

XS

25 - 30 cm

 cm

S

25 - 35 cm

 cm

M

35 - 45 cm

 cm

L

45 – 55 cm

 cm

XL

55 - 65 cm

 cm

Správne nasadený obojok obopína krk psa, ale nie je príliš tesný.

 

 

https://www.activedog.sk/