produkty
počítadlo prístupov
online: 0
dnes: 8
celkom: 253257
Porovnanie cien na Pricemania.sk

Krmivo pre psov a mačky

Kanadské vysoko kvalitné krmivá pre psy

Petcurean logo

Vďaka sieti preverených a spoľahlivých fariem má firma Petcurean vždy prístup k zdravému, čerstvému mäsu, ovociu a zelenine tej najlepšej kvality.

  • Žiadne rastové hormóny, umelé farbivákonzervanty.
  • Neobsahuje vedľajšie produkty živočíšnej výroby, kukuricu, pšenicu ani sóju.
  • Ryby pridávané do krmív sú testované na prítomnosť ťažkých kovov.
  • Krmivo je vyrábané v prevádzkach v Kanade, certifikovaných EU, FDA, BRC a CFIA.
  •  Krmivá sú varené dlhšiu dobu pri nižšej teplote, aby zostali zachované čo najvyššie výživové hodnoty každej použitej suroviny.
  • Hlavný zdroj bielkovín je kvalitné mäso.
  • Krmivo obsahuje množstvo ovocia a zeleniny.
  • Každá dávka obsahuje optimálne hodnoty vitamínov a minerálov a je obohatená o prospešné omega kyseliny.

Špeciálna rada GO! ™ ktorú vám ponúkame, je zložená tak, aby vášmu miláčikovi dodala viac vitality a životnej energie. Doterajší zákazníci potvrdzujú, že ich psy ktorí si pochutnávajú na krmivách rady GO! ™ sú zdravší, šťastnejší a energickejší.

Granule Go! predstavujú kompletné krmivo s primeraným obsahom bielkovín a nízkym obsahom uhľohydrátov, ktoré je vhodné aj pre citlivé zažívanie. Svojou komplexnou receptúrou poskytujú preventívnu starostlivosť v podobe prísunu všetkých esenciálnych živín.

Sú založené na filozofii "jeden život, jedna strava". Tá sa zakladá na kvalitných ingredienciách, ktorými je možné kŕmiť psa v každej životnej etape od šteňaťa po seniora. Podľa veku je upravované iba množstvo granúl tak, aby váš štvornohý priateľ dostal vždy perfektnú výživu.

Receptúry granúl Go!                                                             

Základom pre výrobu granúl GO! je mäso. To vašim miláčikom zaistí dostatok živočíšnych bielkovín, vitamínov a minerálnych látok. Vďaka svojmu zloženiu a kvalite použitých surovín sa granule pravidelne umiestňujú na najvyšších priečkach nezávislého porovnávača kvality surovín v krmivách Dog Food Analysis a prestížnom výbere značiek TOP DRY FOOD odporúčaných kynologickým magazínom Whole Dog Journal.

 

Petcurean certifikaty

 

podkategórie
+
výrobcovia
+
parametre
+
dostupnosť
+
varianty
+
výrobcovia
varianty
Balenie
+
dostupnosť
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 12
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 12

X

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).