produkty
počítadlo prístupov
online: 0
dnes: 8
celkom: 253257
Porovnanie cien na Pricemania.sk

Granule pre mačky

Krmivá Primordial rešpektujú pradávne a prirodzené inštinkty psov a mačiek. Firma sa nachádza na kopcoch okolo Parmy, kde je kultúra jedla hlboko zakorenená v rituáloch ľudskej skúsenosti a prírody. Všetko sa v tomto regióne točí okolo jedla a produktov najvyššej kvality, ktoré sú známe a oceňované na celom svete.

Výroba ozajstného, ​​vyváženého krmiva, ktoré zdravým a chutným spôsobom prispeje k dlhému životu našich zvieracích priateľov - to je poslanie spoločnosti Mr. Pet.

Spoločnosť bola založená v roku 1995 a má korene v tradícii a skúsenostiach rodiny Gambarelli, ktorá si vedomosti o výžive zvierat odovzdáva z generácie na generáciu. Láska a vášeň k ich práci, ale hlavne k zvieratám, vedie Mr. Pet k tomu, že používa iba starostlivo vybrané a prevažne čerstvé ingrediencie: mäso, ryby, ovocie, zelenina a liečivé rastliny sú sledované a kontrolované v každej fáze spracovania.
 

podkategórie
+
výrobcovia
+
parametre
+
dostupnosť
+
varianty
+
výrobcovia
dostupnosť
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 2
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 2

X

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).