počítadlo prístupov
online: 0
dnes: 97
celkom: 371459


50 STRANOVÁ PUBLIKÁCIA
O VÝCHOVE A VÝCVIKU PSA
ZDARMA TU


EZYDOG Slovakia

EzyDog SK - Facebook

ActiveDOG.sk

ActiveDOG Facebook ActiveDog YouTube ActiveDOG Blog ActiveDOG Instagram


Naše recenzie na HEUREKA

Heureka recenzie


Poštovné vrátane balného:

Slovensko: 2,50 €, pri objednávke nad 70.-€ ZDARMA
Česko: 5,90 €, pri objednávke nad 100.-€ ZDARMA


Porovnanie cien na Pricemania.sk

Primordial

Rad krmív Primordial znovu objavuje a rešpektuje pradávne a prirodzené inštinkty psov a mačiek. Firma sa nachádza na kopcoch okolo Parmy, kde je kultúra jedla hlboko zakorenená v rituáloch ľudskej skúsenosti a rituáloch prírody.
Výroba ozajstného, vyváženého psieho krmiva, ktoré zdravým a chutným spôsobom prispeje k dlhému životu našich zvieracích priateľov -  to je poslanie Mr Pet. Spoločnosť bola založená v roku 1995 a má korene v tradícii a skúsenostiach rodiny Gambarelli, ktorá si vedomosti o výžive zvierat odovzdáva z generácie na generáciu. Láska a vášeň k ich práci, ale hlavne k zvieratám, vedie Mister Pet k tomu, že používa iba starostlivo vybrané a prevažne čerstvé ingrediencie: mäso, ryby, ovocie, zelenina a liečivé rastliny sú sledované a kontrolované v každej fáze spracovania.
Mister Pet je pod exkluzívnou kontrolou rodiny Gambarelli, ktorá dohliada na každú strategickú divíziu spoločnosti. Nachádza sa na kopcoch okolo Parmy, oblasti známej ako Talianske údolie jedla, kde je kultúra jedla hlboko zakorenená v rituáloch ľudskej skúsenosti a rituáloch prírody. Všetko v Údolí jedla sa točí okolo jedla a produktov najvyššej kvality, ktoré sú známe a oceňované na celom svete.
 

Táto kategória neobsahuje žiadne produkty

X

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).