X

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

produkty
počítadlo prístupov
online: 0
dnes: 42
celkom: 213963
Porovnanie cien na Pricemania.sk
PET COOLER Chladiaca podložka

PET COOLER Chladiaca podložka

80% (5 hodnotenie)
23,95 €
výrobca:Attrade bv
cena bez DPH:19,96 €
cena vr. DPH:23,95 €
popis
parametre
súbory a odkazy
diskusia

PET COOLER Chladiaca podložka - vynikajúci pomocník v horúcich i mrazivých dňoch!

Psy sa nepotia, ale dychčia. To je spôsob,  ako pes reguluje svoju telesnú teplotu. A funguje to veľmi dobre. Avšak, počas horúceho počasia ho to stojí veľa energie vďaka čomu sa stáva apatický a v prípade dlhodobých vysokých teplôt môže pes trpieť hypertermiou, Niektoré plemená sú na vysoké teploty obzvlášť veľmi citlivé.

Pet Cooler je produkt, ktorý vďaka unikátnej technológii vyvinutej NASA dokáže výrazne zmierniť problémy Vášho psa pri horúčavách, ale aj zahriať v chladných dňoch.

Po vložení do studenej vody na cca 20 min., dokážu podložky Pet Cooler vďaka chladiacej gélovej substancii zostať príjemne chladné až 3-4 dni!

Návod:

Vložte Pet Cooler do studenej vody na cca. 20 minút. Následne podložku vyberte a vonkajšiu textíliu vytrite do sucha uterákom (prípadne môžete nechať vyschnúť čo trvá cca 1 hodinu v závislosti od veľkosti podložky a vlhkosti vzduchu). Podložka chladí rovnomerne až do odparenia vody z gélovej substancie, ktorá je v jej vnútri. Opätovné namáčanie preto nemá význam, iba zvýši objem podložky a môže ju poškodiť. Chladiaci efekt môžete rýchlo zvýšiť vložením podložky do mrazničky v plastovom vrecku na cca. 20 minút (pred vložením do mrazničky sa presvedčte že vonkajšia tkanina je suchá).

Po niekoľkých dňoch keď začne podložka vykazovať známky preschnutia vnútornej substancie, môžete postup opätovne zopakovať a podložka je opäť plne funkčná. Tento postup môžete vykonávať neobmedzene veľa krát.

Výrobok umývajte vlažnou vodou a jemným mydlom. Neperte v práčke. V prípade zápachu alebo odolných škvŕn môžete použiť trochu octu.

Pri dlhodobom skladovaní je treba dbať na dôkladné vysušenie. Vnútorná substancia nadobudne svoju pôvodnú kryštalickú formu v ktorej je vhodné ju skladovať po cca. 3-8 dňoch v závislosti od teploty okolia a vlhkosti.

Podložka dokáže absorbovať aj teplo z mikrovlnnej rúry, ktoré si tiež udrží niekoľko dní.

Pet Cooler je vyrobený z materiálov, ktoré sú netoxické a bezpečné.

Vonkajšia časť je vyrobená z bavlny, vo vnútri podložky sú rovnomerne rozložené vlhkosť pohlcujúce elementy, ktoré kontakte s vodou menia svoju štruktúru na gélu podobnú substanciu, schopnú udržiavať teplotu dlhý čas.

Podložka je ideálna do psích búd, pelechov, prepravných boxov, do áut pri preprave psa a pod.

Rozmery:

PetCooler PET MAT      M 38 - 51 cm

PetCooler PET MAT      L 51 - 75 cm

PetCooler PET MAT      XL 75 - 100 cm

Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
K produktu zatiaľ nikto nenapísal recenciu

varianty produktu (1)

53,95 €
Skladom