počítadlo prístupov
online: 2
dnes: 73
celkom: 368682


50 STRANOVÁ PUBLIKÁCIA
O VÝCHOVE A VÝCVIKU PSA
ZDARMA TU


EZYDOG Slovakia

EzyDog SK - Facebook

ActiveDOG.sk

ActiveDOG Facebook ActiveDog YouTube ActiveDOG Blog ActiveDOG Instagram


Naše recenzie na HEUREKA

Heureka recenzie


Poštovné vrátane balného:

Slovensko: 2,20 €, pri objednávke nad 70.-€ ZDARMA
Česko: 5,90 €, pri objednávke nad 100.-€ ZDARMA


Porovnanie cien na Pricemania.sk

Vodítka pre psov

Vodítka pre psov značky EZYDOG® v našej ponuke sú ručne vyrábané s mimoriadnym dôrazom kladeným na detaily a kvalitu. Vývoju každého nového modelu predchádza rozsiahly výskum a starostlivé testovanie. Vodítka EzyDog® vám vďaka týmto skutočnostiam ponúkajú maximálne pohodlie, pevnosť a dlhú životnosť.

Vodítko pre psa, patrí spolu s obojkom do základnej výbavy, bez ktorej sa žiadny kynológ nezaobíde. Pri jeho výbere zohladnite na aký účel budete vodítko používať, ale tiež veľkosť a aktivitu vášho psa. Iné vodítko sa používa na výcvik, iný na výstavu, alebo venčenie. Vodítko pre psa je jednou z najnamáhanejších súčastí výstroja psa, preto ho pravidelne kontrolujte a v prípade poškodenia ihneď vymeňte. Ak potrebujete s výberom poradiť, neváhajte nás kontaktovať.
Všetky vodítka pre psov v našej ponuke sme dôkladne vyberali s dôrazom na kvalitu materiálov i spracovania, trvanlivosť, jednoduché použitie, odolnosť ale aj štýl a farebnú pestrosť tak, aby si v našej ponuke vybral každý.

Nájdete u nás kvalitné výcvikové i vychádzkové vodítka, bežecké vodítka, vodítka s amortizérom, kožené, lanové i nylonové vodítka a v neposlednej rade i unikátne samonavíjacie vodítka.

Vodítka pre psov

podkategórie
+
výrobcovia
+
parametre
+
dostupnosť
+
varianty
+
výrobcovia
varianty
Farba
+
Farby
+
Veľkosť
+
dostupnosť
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 59
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 59

X

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).