počítadlo prístupov
online: 1
dnes: 78
celkom: 368687


50 STRANOVÁ PUBLIKÁCIA
O VÝCHOVE A VÝCVIKU PSA
ZDARMA TU


EZYDOG Slovakia

EzyDog SK - Facebook

ActiveDOG.sk

ActiveDOG Facebook ActiveDog YouTube ActiveDOG Blog ActiveDOG Instagram


Naše recenzie na HEUREKA

Heureka recenzie


Poštovné vrátane balného:

Slovensko: 2,20 €, pri objednávke nad 70.-€ ZDARMA
Česko: 5,90 €, pri objednávke nad 100.-€ ZDARMA


Porovnanie cien na Pricemania.sk

Krmivo pre psov

V našej ponuke nájdete kvalitné granule pre psov od kanadského výrobcu PETCUREAN, talianskeho PRIMORDIAL a britského ESSENTIAL.
 
Pri výbere granúl do ponuky sme kládli dôraz na excelentnú kvalitu surovín, optimálne zloženie a čisto prírodnú konzerváciu bez chemických farbív a dochucovadiel.
 

Kanadské vysoko kvalitné krmivá pre psy

Petcurean logo

Vďaka sieti preverených a spoľahlivých fariem má firma Petcurean vždy prístup k zdravému, čerstvému mäsu, ovociu a zelenine tej najlepšej kvality.

  • Žiadne rastové hormóny, umelé farbivákonzervanty.
  • Neobsahuje vedľajšie produkty živočíšnej výroby, kukuricu, pšenicu ani sóju.
  • Ryby pridávané do krmív sú testované na prítomnosť ťažkých kovov.
  • Krmivo je vyrábané v prevádzkach v Kanade, certifikovaných EU, FDA, BRC a CFIA.
  •  Krmivá sú varené dlhšiu dobu pri nižšej teplote, aby zostali zachované čo najvyššie výživové hodnoty každej použitej suroviny.
  • Hlavný zdroj bielkovín je kvalitné mäso.
  • Krmivo obsahuje množstvo ovocia a zeleniny.
  • Každá dávka obsahuje optimálne hodnoty vitamínov a minerálov a je obohatená o prospešné omega kyseliny.

Špeciálna rada GO! ™ ktorú vám ponúkame, je zložená tak, aby vášmu miláčikovi dodala viac vitality a životnej energie. Doterajší zákazníci potvrdzujú, že ich psy ktorí si pochutnávajú na krmivách rady GO! ™ sú zdravší, šťastnejší a energickejší.

Granule Go! predstavujú kompletné krmivo s primeraným obsahom bielkovín a nízkym obsahom uhľohydrátov, ktoré je vhodné aj pre citlivé zažívanie. Svojou komplexnou receptúrou poskytujú preventívnu starostlivosť v podobe prísunu všetkých esenciálnych živín.

Sú založené na filozofii "jeden život, jedna strava". Tá sa zakladá na kvalitných ingredienciách, ktorými je možné kŕmiť psa v každej životnej etape od šteňaťa po seniora. Podľa veku je upravované iba množstvo granúl tak, aby váš štvornohý priateľ dostal vždy perfektnú výživu.

Receptúry granúl Go!                                                             

Základom pre výrobu granúl GO! je mäso. To vašim miláčikom zaistí dostatok živočíšnych bielkovín, vitamínov a minerálnych látok. Vďaka svojmu zloženiu a kvalite použitých surovín sa granule pravidelne umiestňujú na najvyšších priečkach nezávislého porovnávača kvality surovín v krmivách Dog Food Analysis a prestížnom výbere značiek TOP DRY FOOD odporúčaných kynologickým magazínom Whole Dog Journal.

 

Petcurean certifikaty


PRIMORDIAL - prapôvodný inštinkt

Primordial
Krmivá z talianskeho údolia jedla s kultúrou gastronómie zakorenenou tak hlboko, že sa dotýka pradávnych inštinktov psov a mačiek.

Primordial je jednou zo značiek, ktoré spadajú pod talianskeho výrobcu prírodných krmív Mister Pet. Táto firma sídli na kopcoch v okolí Parmy, v oblasti známej ako talianske Údolie jedla, kde je kultúra gastronómie hlboko zakorenená v rituáloch ľudskej skúsenosti a prírody. Všetko v Údolí jedla sa točí okolo dobrého stravovania a produktov najvyššej kvality, ktoré sú známe a cenené po celom svete.

Tu vzniká krmivo z tých najvyberanejších ingrediencií selektovaných a sledovaných počas celého výrobného cyklu. Je tvorené skúsenosťami ľudí oddaných kvalite bez kompromisov. Mister Pet, to sú prírodné produkty s mäsom vareným jedine v pare, obohateným liečivými bylinkami, ovocím a zeleninou pre ideálny prísun vitamínov vyžadovaných prirodzenosťou vášho psa alebo mačky.

Výroba ozajstného, vyváženého psieho krmiva, ktoré zdravým a chutným spôsobom prispeje k dlhému životu našich zvieracích priateľov - to je poslanie krmív Primordial a celej firmy Mister Pet, rodinné firmy, ktorá si vedomosti o výžive zvierat odovzdáva z generácie na generáciu.

Láska a vášeň k ich práci, ale hlavne k zvieratám, vedie Mister Pet k tomu, že používa iba starostlivo vybrané a prevažne čerstvé ingrediencie: mäso, ryby, ovocie, zeleninu a byliny, ktoré sú sledované a kontrolované v každej fáze spracovania.


 

podkategórie
+
výrobcovia
+
parametre
+
dostupnosť
+
varianty
+
výrobcovia
dostupnosť
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 17
BOHEMIA Archibald 5 kg
34,90 €
Dočasne nedostupné
-16%
Essential Contour Small Breed 3kg
17,95 €
Skladom
-5%
Essential foods Older 12,5kg
49,80 €
Skladom
-14%
Essential Highland Living Small 3kg
19,95 €
Dočasne nedostupné
-8%
Essential Lososový olej Omega 3
9,98 €
Produkt obsahuje varianty
Essential Nautical Living Small Breed 3kg
18,95 €
Dočasne nedostupné
-9%
NOW FRESH Grain Free Large Breed Puppy DF 11,33 kg
51,90 €
Produkt obsahuje varianty
-9%
PETCUREAN GO! Solutions Sensitivities LID Duck 10 kg - granule pre psov
48,00 €
Produkt obsahuje varianty
-13%
Petcurean NOW FRESH Grain Free Large Breed Adult DF 11,33 kg - granule pre psov veľkých plemien
55,00 €
Produkt obsahuje varianty
-8%
PGF Adult Deer & Turkey 12 kg
49,95 €
Produkt obsahuje varianty
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 17

X

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).