Tovar v akcii


Benefity


Poštovné vrátane balného:
SR: 2,90 €, pri nákupe nad 70.-€ ZDARMA
ČR: 6,30 €, pri nákupe nad 100.-€ ZDARMA


Kvalitné krmivá


Denim Collective


K9 JORDAN

Porovnanie cien na Pricemania.sk NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Petcurean

Petcurean logo
Objavte ten rozdiel!
Krmivá z kanadskej prírody pre psov a mačky. Značka ponúka dve rady: extra čerstvé receptúry NOW FRESH a GO! pre maznáčikov so špecifickými stravovacími potrebami.

Psy a mačky a mačky a psy. Robia nám spoločnosť, zahrievajú nás pri srdci a vďaka nim sa smejeme a len žiarime. A ak ste ako labužníci z Petcurean, robíte pre vašich miláčikov to najlepšie, čo viete a môžete, aby boli zdraví, aktívni a šťastní.

Vďaka sieti spoľahlivých farmárov a pestovateľov má Petcurean stály zdroj zdravého čerstvého mäsa tej najlepšej kvality a tiež zeleniny a ovocia. Nikdy nepoužívajú vedľajšie produkty, rastové hormóny alebo umelé konzervanty.

Rovnako ako každý človek, aj každý pes a mačka je výnimočný jedinec so špecifickými chuťami a potrebami. Je váš pes malý, alebo veľký? Aktívny, alebo skôr pohodlný? Mladý divoch, alebo už skúsený matador? Petcurean má pre každého niečo. Ak potrebuje rýchlu celozrnnú energiu, sú tu celozrnné receptúry. Ak vášmu maznáčikovi vyhovuje skôr bezobilná strava, sú bezobilné receptúry. Rovnako tak sa jednotlivé krmivá líšia podielom bielkovín, alebo napríklad tvarom a veľkosťou granúl.

 
Rada NOW FRESH - Čerstvejšie jedine, pokiaľ si ulovíte vlastný!
Do NOW FRESH sa bala samé výživné ingrediencie, ako 100% čerstvý moriak, losos a kačica. Pridávajú sa tiež kvalitné omega 3 a 6 kyseliny z oleja z kokosového orecha a kanoly.

 
Rada GO! - Viac vitality pre citlivé žalúdky.
GO! bolo vyvinuté ako séria kompletných krmív napchatých živinami, ktoré každý deň dodajú vášmu psovi alebo mačke viac života. Zdravotné a chutné receptúry určené nielen pre citlivé zažívanie, prevenciu a aktívnych športovcov.

 
Hrdý kanadský rodinný podnik
Petcurean bol vždy rodinnou firmou, už od tej doby, čo dvaja dobrí priatelia rozbehli malý projekt vo Fraser Valley v Kanade. Verili, že miláčikovia si zaslúžia viac. Dnes je Petcurean stále nezávislá, rýdzo súkromná spoločnosť. Môže sa tak sústrediť čisto na výživu, nemusí sa spovedať žiadnym akcionárom a uprednostňovať tak zisky pred zdravím maznáčikov. Nie je náhoda, že toľko inšpirácie pre vymýšľanie tak zdravých a dokonalých receptúr prichádza práve od Petcurean, keď je firma obklopená jednými z najúrodnejších a najsviežejších polí v Kanade. Používa sa iba čerstvé mäso, zeleninu a ovocie prémiovej kvality. Všetky krmivá sa vyrába a balí práve v Kanade.
 
"Len málo dodávateľov prejde sitom a získa si dôveru Petcurean. Tí, ktorí to dokážu, sú najlepší z najlepších."

Petcurean nespolupracuje s nikým, kto by sa nestotožňovali s piatimi základnými piliermi ich zmýšľania:
   
  • Ľudské zaobchádzanie so zvieratami
  • Ochrana vodných zdrojov a šetrnosť
  • Podpora a ochrana farmárskeho prostredia a činnosti
  • Podpora ochrany prírodných zdrojov
  • Aktívna podpora udržanie biodiverzity
Táto kategória neobsahuje žiadne produkty

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili  ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Bez ich použitia eshop nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Pokračovať
Nastaviť
Nesúhlasím