Tovar v akcii


Benefity


Poštovné vrátane balného:
SR: 2,90 €, pri nákupe nad 70.-€ ZDARMA
ČR: 6,30 €, pri nákupe nad 100.-€ ZDARMA


Kvalitné krmivá


Denim Collective


K9 JORDAN

Porovnanie cien na Pricemania.sk NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

5 Spôsobov ako dať vášmu psovi najavo, že ho máte radi

15. 02. 2022, 15:55
Existuje dobrý dôvod, prečo sú najčastejšou voľbou psy, pokiaľ ide o výber našich domácich miláčikov. Psy sú jednoducho úžasné stvorenia. Dokonca aj tie najdivokejšie psy nebudú mať žiadne výhrady, pokiaľ ide o preukázanie lásky svojmu majiteľovi, ale viete VY, ako prejaviť svojmu psovi lásku?
 
Vo svete psov je to zariadené tak, aby premýšľali a pracovali vo svorke. A svorka musí mať vodcu. Vy ste vodca svorky (teda, mali by ste byť J). Je dôležité poskytnúť psovi prostredie, vďaka ktorému sa bude cítiť dobre -  dobrý spací kútik, dobré jedlo, pamlsky, pohyb... . Psi milujú tieto drobnosti, ale šťastní budú iba keď budú z vašej strany cítiť lásku, starostlivosť a pozornosť.
Prinášame vám päť úžasných spôsobov, ako prejaviť svojmu psovi lásku. Psy, ktoré cítia že sú milované, vám vašu lásku tisíc krát oplatia.
 
Clovek a pes
 

5. Psi milujú škrabkanie za ušami

Ak je váš pes pri vás, škrabkajte a masírujte ho jemne v okolí učí. Budete ohromení reakciou vášho psa. Váš pes sa okamžite podriadi škrabkaniu a vychutná si každú sekundu.
 

4. Kŕmte ho z ruky

To je dobrý spôsob, ako priviesť šteniatko do rodiny. Psík, ktorý prichádza do novej rodiny si takto buduje náklonnosť k novým členom svojej svorky. Pozor pri kŕmení z ruky malými deťmi – na kŕmenie treba dohliadať a učiť ich ako to urobiť správne. Treba mať na pamäti, že potrava je pre psa veľmi silný  motivátor a raz ponúknutá potrava by sa mu už nemala odoberať.
 

3. Rozprávajte sa so svojim psom

Áno, porozprávajte sa so svojím psom. Psi sú veľmi inteligentní, majú úžasné mozgové funkcie, ktoré dokážu rozoznať rôzne druhy hlasových povelov, to znamená, že váš pes bude rozumieť, aj keď poviete "Mám ťa rád". Pes si bude schopný spojiť tento výraz láskou a pozornosťou, ktorú mu prejavíte. 
 

2. Venujte sa výcviku

Je veľmi smutné vedieť, že mnohí majitelia psov nedávajú svojim psom žiadnu formu vzdelania. Výcvik psa tvorí veľkú časť prejavu vašej lásky. Výcvik sú hodiny, ktoré venujete iba jemu, posilňuje vaše vzájomné porozumenie a zlepšuje komunikáciu. Väčšina psov výcvik miluje. 
 

1. Snažte sa porozumieť vášmu psovi

Myslíte si že psi chápu lásku? Jednoznačne áno. Ako inak sa aj z agresívnych jedincov stávajú rodinní psi? Vnímajú lásku, ktorú im preukázali majitelia, ktorí zase pochopili svojho psa. Existuje veľa reakcií, ktoré psy prejavia v rôznych situáciách. Mali by ste študovať tieto reakcie a pomôcť svojmu psovi prekonať tie negatívne, zatiaľ čo chválite a podporujete pozitívne reakcie.
Je mnoho ďalších spôsobov, ako môžete prejaviť svojmu psovi lásku. Všetko, čo musíte urobiť, je pochopiť ho a zistiť, čo ho robí naozaj šťastným. Ak ste sa rozhodli mať psa, prejavte mu svoju lásku a budete ohromení v akom rozsahu vám ju vráti.

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili  ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Bez ich použitia eshop nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Pokračovať
Nastaviť
Nesúhlasím