Tovar v akcii


Benefity


Poštovné vrátane balného:
SR: 2,90 €, pri nákupe nad 70.-€ ZDARMA
ČR: 6,30 €, pri nákupe nad 100.-€ ZDARMA


Kvalitné krmivá


Denim Collective


K9 JORDAN

Porovnanie cien na Pricemania.sk NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

EZYDOG Car Restraint (bezpečnostný pás do auta) – Test

15. 06. 2017, 10:25

Charakteristika:

Pás je vyrobený z rovnakého materiálu ako originálne bezpečnostné pásy v autách. Na rozdiel od väčšiny podobných výrobkov na trhu sa nezacvakáva do zámku bezp. pásov, ale prevlečie sa cezeň bezpečnostný pás auta a ten sa „zacvakne“ do zámku.

Skúsenosti:

Táto drobnosť môže mať cenu zlata. Prečo? Výhod je viacero: Pasuje do akéhokoľvek auta vybaveného bezpečnostnými pásmi, pes má voľnosť pri miernych pohyboch tak ako bezpečnostným pásom pripútaný človek, ale v prípade prudkého pohybu ho okamžite zadrží – práve toto je veľká výhoda oproti klasickým pásom pre psov, kedy pes „preletí“ na celú dĺžku pásu a až potom ho zadrží. Toto je často veľmi nebezpečné nakoľko pes už naberie určitú kinetickú energiu a hrozí vážne poškodenie. Tento pás je praktický aj na prichytenie čohokoľvek iného čo by vám nemalo „poletovať“ v aute. Veľmi dobre ochráni pri prudkom brzdení i ostrých zákrutách a v neposlednom rade udrží psíka na mieste počas jazdy, ale zároveň mu dáva určitý priestor, aby sa cítil pohodlne. Výborná vec...a za pár drobných.

 

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili  ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Bez ich použitia eshop nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Pokračovať
Nastaviť
Nesúhlasím