počítadlo prístupov
online: 0
dnes: 86
celkom: 307072

50 STRANOVÁ PUBLIKÁCIA
O VÝCHOVE A VÝCVIKU PSA
ZDARMA TU


EZYDOG Slovakia

EzyDog SK - Facebook

ActiveDOG.sk

ActiveDOG Facebook ActiveDog YouTube ActiveDOG Blog ActiveDOG Instagram


Naše recenzie na HEUREKA

Heureka recenzie


Produkty EZYDOG nájdete aj na:

Zoodom


Poštovné vrátane balného a dobierky:

Slovensko: 2,90 €, pri objednávke nad 70.-€ ZDARMA
Česko: 6,90 €, pri objednávke nad 100.-€ ZDARMA


Porovnanie cien na Pricemania.sk

EZYDOG Car Restraint (bezpečnostný pás do auta) – Test

15. 06. 2017, 10:25

Charakteristika:

Pás je vyrobený z rovnakého materiálu ako originálne bezpečnostné pásy v autách. Na rozdiel od väčšiny podobných výrobkov na trhu sa nezacvakáva do zámku bezp. pásov, ale prevlečie sa cezeň bezpečnostný pás auta a ten sa „zacvakne“ do zámku.

Skúsenosti:

Táto drobnosť môže mať cenu zlata. Prečo? Výhod je viacero: Pasuje do akéhokoľvek auta vybaveného bezpečnostnými pásmi, pes má voľnosť pri miernych pohyboch tak ako bezpečnostným pásom pripútaný človek, ale v prípade prudkého pohybu ho okamžite zadrží – práve toto je veľká výhoda oproti klasickým pásom pre psov, kedy pes „preletí“ na celú dĺžku pásu a až potom ho zadrží. Toto je často veľmi nebezpečné nakoľko pes už naberie určitú kinetickú energiu a hrozí vážne poškodenie. Tento pás je praktický aj na prichytenie čohokoľvek iného čo by vám nemalo „poletovať“ v aute. Veľmi dobre ochráni pri prudkom brzdení i ostrých zákrutách a v neposlednom rade udrží psíka na mieste počas jazdy, ale zároveň mu dáva určitý priestor, aby sa cítil pohodlne. Výborná vec...a za pár drobných.

 

Komentáre

Diskusia je prázdna.
váš email:
meno:
text:

X

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).