Tovar v akcii


Benefity


Poštovné vrátane balného:
SR: 2,90 €, pri nákupe nad 70.-€ ZDARMA
ČR: 6,30 €, pri nákupe nad 100.-€ ZDARMA


Kvalitné krmivá


Denim Collective


K9 JORDAN

Porovnanie cien na Pricemania.sk NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

EZYDOG Convert Harness (postroj) - Test

15. 06. 2017, 08:44

Charakteristika:

Convert Harness je klasický postroj z kvalitných materiálov s viacerými zaujímavými doplnkami.  Zatiať čo vrchná časť je z odolného polyesteru, ktorý chráni postroj pred poškodením, vnútorná strana je podšitá mäkkou bavlnenou podšívkou. Postroj je vybavený reflexnými prvkami, rúčkou s magnetom ktorý zabezpečí, že keď nie je používaná, „leží“ na postroji a nezavadzia, ale je vždy a okamžite k dispozícii.  Ďalej postroj disponuje robustnými popruhmi a nerezovými doplnkami pre mimoriadnu odolnosť a bezpečnosť, bočnými nástavcami pre uchytenie príslušenstva, malým O-krúžkom na známky alebo iné drobnosti a veľkými velcro plochami na pripevnenie...čohokoľvek :-). Všetky časti postroja sú dôsledne šité a robustné.

Convert Harness Dog

Skúsenosti:

Tento postroj „prežije“ (takmer) všetko. Je odolný, pevný, ľahko sa nasadzuje a navyše perfektne vyzerá. Je vhodný na nácvik obrany i záprahové športy. Nastavenie je riešené pod hrudníkom klasicky nastaviteľným pásom a na prednej časti hrudníka širokým pevným velcro pásom. Oba popruhy sa dajú nastaviť úplne presne na požadovanú dĺžku, čo na rozdiel od opaskových systémov umožňuje dokonalé prispôsobenie telu psa. Magnet v rúčke je výborná vychytávka - keď sa rúčka nepoužíva, netrčí z postroja a minimalizuje sa možnosť zachytenia napríklad v hustom poraste. Postroj často  používame na prechádzkach v lese pre jeho dobrú viditeľnosť – najmä kvôli poľovníkom. Výborne sa nám osvedčil aj pri nácviku obrán.  Toto je klasika medzi postrojmi so všetkým čo k nej patrí a niečím navyše v podobe výborných materiálov a mnohých vychytávok počínajúc reflexnými prvkami a končiac magnetickou rúčkou.

Video k produktu: https://www.youtube.com/watch?v=Hpa6ZXQhxCg&t=2s

 

Komentáre

Diskusia je prázdna.

Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili  ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Bez ich použitia eshop nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).

Pokračovať
Nastaviť
Nesúhlasím